Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autor článku: Pravdak

Obtížnost: lehké
Délka: krátké

Nezbytné věci: nic
Doporučené věci: je tam skeleton lvl 22 kolem kterého musíte projít, takže možná trochu jídla, pokud máte hodně slabou postavu


1) Quest začneme pokecáním s Veronikou, která se nachází u vchodu do Draynor Manor. Dozvíte se, že její bratr Ernest se vydal dovnitř, ale už se nevrátil zpět.


2) Vydejte se do domu a vyšplhejte až do nejvyššího patra, kde si promluvte s doktorem Oddensteinem. Začněte: "I´m looping for a guy called Ernest", pokračujte: "I´m glad Veronica…" Dozvíte se, že Ernest byl proměněn v poblíž pobíhající slepici a že stroj, který by ho mohl proměnit zpět ve člověka, je rozbitý. Musíte získat tyto tři věci:
Oil can
Pressure Gauge
Rubber tube


3) Sejděte po točitých schodech a v jedné z místností seberte fish food.


4) Pokračujte po schodech dolu a v jedné ze západních místností seberte poison, který použijte na fish food. Získáte otrávené jídlo pro rybičky.

5) Pomocí zadního vchodu v jihozápadní části se dostaňte z domu a cestou seberte ze země lopatu. Dále jděte k fontálně která se nachází na jihozápadě pozemku. Do fontány nasypte otrávené krmení na rybičky (use) a fontánu prohledejte. Najdete Pressure gauge.


6) Nyní jděte kus podél plotu na sever k místu s kompostem, na ten použijte lopatu (spade) a získáte klíč (key).

7) Vraťte se do domu a v přízemí hned za schodištěm je místnost s kostlivcem lvl 22 - pomocí klíče jí otevřete (use) a ze země seberte další součástku.


8) Pokračujte do jihozápadní místnosti kde prohledejte knihovnu za kterou se nachází dveře do další místnosti. Zde slezte po žebříku dolu.


9) Ve sklepě je menší bludiště. Je zde 6 pák (lever) označených písmeny A-F. Postupně tahejte za páky tímto způsobem:
A dolů
B dolů
D dolů
A nahoru
B nahoru
E dolů
F dolů
C dolů
E nahoru


Potom se otevřou dveře do místnosti s poslední součástkou - Oil can.


10) Vylezte ze sklepa a vyšplhejte zpět do nejvyššího patra kde pokecejte s doktorem Oddensteinem. Ten promění Ernesta zpět ve chlapce. Pokecejte s ním a quest je u konce. Gratuluji!

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář